Advantech BB-SMI6B12V-P230C1
BB-SMI6B12V-P230C1
Advantech 12VDC Output, 0.5A Current, 6W Power, Ja
| Code: BB-SMI6B12V-P230C1
Adding to cart… The item has been added
About This Item
Overview