Digi XBRR-24Z8ST
Digi XBRR-24Z8ST
XBRR-24Z8ST
Digi XBee RR PRO, 2.4 GHz, ZigBee, SMA, Through Hole, 1M/96K (*MOQ May Apply)
| Code: XBRR-24Z8ST
Details
Documentation
Features
  • At 13 mm x 19 mm, the new Digi XBee RR micro form factor allows for more compact and portable applications