EtherWAN HDR-60-24-E
HDR-60-24-E
EtherWAN Power Supply - 60 Watt, 24VDC Output Industrial DIN-Rail Power Supply (-30C - +60C)
| Code: HDR-60-24-E
Details
Documentation
Drivers & Downloads
Related Products
Moxa HDR-60-24
MOXA
HDR-60-24
Moxa Power Supply - 60 W/2.5 A DIN-rail 24 VDC power supply, universal 85 to 264 VAC or 120 to 370 VDC input voltage, -30 to 70∞C operating temperature