Digi XB3-24AUT-J
XB3-24AUT-J
Digi XBee3 Module - 2.4 GHz, 802.15.4, U.FL Antenna, TH (*MOQ May Apply)
| Code: XB3-24AUT-J
Features
  • At 13 mm x 19 mm, the new Digi XBee® 3 micro form factor allows for more compact and portable applications
Related Products
Digi XB3-24AUT
Digi
XB3-24AUT
Digi XBee3 PRO Module - 2.4 GHz, 802.15.4, U.FL Antenna, TH (*MOQ May Apply)