Digi XBRR-24Z8RM-R15
Digi XBRR-24Z8RM-R15
XBRR-24Z8RM-R15
Digi Xbee RR PRO, 2.4 GHz short range, Zigbee 3.0, RF Pad Antenna, MMT form factor, Tape and Reel package on 15 reel (*MOQ May Apply)"
| Code: XBRR-24Z8RM-R15
Details
Documentation
Features
  • At 13 mm x 19 mm, the new Digi XBee RR micro form factor allows for more compact and portable applications