Advantech BB-SMI6B-12-V-ST
BB-SMI6B-12-V-ST
Advantech PSU 12VDC Output, 0.5A, 6W, stripped and
| Code: BB-SMI6B-12-V-ST
Adding to cart… The item has been added
About This Item
Overview
Drivers & Downloads
Related Products
Advantech BB-FOSTCDRI-ST
Advantech
BB-FOSTCDRI-ST
Advantech Serial to Fiber Converter, (1) RS232/422/485 terminal block to (1) Single-mode fiber ST port, w/ 2000V isolation (DIN Rail Mountable) (extended temp.)